II Turniej Halowej Piłki Nożnej

20.01.2018

 Dwa pierwsze miejsca dla  drużyn piłkarskich z naszego Liceum

    19. stycznia odbył się II Turniej Halowej Piłki Nożnej. Do zawodów przystąpiło 6 drużyn. Po dwie ekipy z krościeńskich szkół: Publicznego Gimnazjum, ZSZiP, LO. Bezapelacyjnie najlepszą ekipą okazała się drużyna LO Krościenko składająca się głównie z uczniów klas 3. Zawodnicy po raz kolejny pokazali bardzo wysokie umiejętności, technikę i fantazję gry.         

    Przypomnijmy, że są to aktualni brązowi medaliści mistrzostw powiatu. Drugie miejsce zajęła również drużyna LO składająca się z uczniów klas 1. Ostatnie miejsce na podium wywalczył team z ZSZiP. Statuetkę najlepszego zawodnika turnieju otrzymał kapitan zwycięskiej drużyny Jakub Piszczek. Inicjatorem oraz głównym organizatorem turnieju był uczeń naszej szkoły Sebastian Bejski. Zawody zostały rozegrane na sali gimnastycznej w Publicznym Gimnazjum w Krościenku nad Dunajcem. Sędzią głównym zawodów był nauczyciel wf Jacek Dusik.

    Skład zwycięskiej drużyny LO Krościenko: Kapitan Jakub Piszczek, Jan Brzeźny, Łukasz Janc, Paweł Wiercioch, Stanisław Gołdyn, Dawid Polak.

Organizatorzy

Fotorelacja.