Gościliśmy gimnazjalistów

25.04.2017

Dzień  Otwarty w naszym Liceum w atmosferze pouczającej zabawy

    Gimnazjalistów, którzy zdecydowali się odwiedzić naszą szkołę w czasie Dnia Otwartego (poniedziałek 24 kwietnia br) czekało sporo atrakcji. Można je z grubsza podzielić na dwie kategorie. Jedne były adresowane do tego, co składa się na naszą cielesność, inne miały wzbogacać to, co w nas duchowe.

    Do pierwszej kategorii zaliczyć należy możliwość zdobycia naszego szkolnego Mount Everestu, czyli ścianki wspinaczkowej, występ zespołu tanecznego czy pokazy cheerleaderek z Ochotnicy oraz pyszne drożdżówki serwowane przez nasz sklepik. Ważnym elementem były pokazy pomocy przedmedycznej.

    Intelektualną przygodę mogli nasi gimnazjalni goście przeżyć podczas niezwykłych eksperymentów ze światłem, odkrywaniu tajemnic biologii czy egzotycznej wyprawie do… Indii. Inne atrakcje były adresowane do ucha: występ „Kudłatego”, pamięci – literackie zagadki rozwiązywane w bibliotece przy dźwiękach katarynki czy intelektu - przez udział w multimedialnym  turnieju z wiedzy ogólnej.

Dodatkowy bonus stanowił bilet na bal wiosenny, który mogli otrzymać ci, którzy, na specjalnej mapie, zgromadzili komplet pieczątek potwierdzających „zaliczenie” wszystkich atrakcji. 

Było miło, wesoło i ciekawie. Dla tych, którzy zdecydowali się nas odwiedzić na pewno nie był to czas stracony. 

Fotorelacja.